Vali Yılmaz; Özcan başarısını genel başkanlıkta da sürdürecek

Vali Şerif Yılmaz, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı hemşehrimiz Kamil Özcan'ı ziyaret etti;

İlimizle ilgili görüşmelerde bulunmak üzere Ankara'ya giden Vali Yılmaz'ın görüşmelerinin yanı sıra Genel Başkan Özcan'ı da Merkez Birliğindeki makamında ziyaret ettiği açıklaması yapıldı;
Ziyareti dolayısıyla duyduğu memnuniyetini ifade eden Genel Başkan Özcan, seçim sürecinde gösterdiği yakın ilgi ve destekleri dolayısıyla da Vali Yılmaz'a teşekkür etti.
Burdur ölçeğinde başarılı bir şekilde yürüttüğü başkanlık görevini, genel başkanlık düzeyinde de sürdüreceğini inandığını belirten Vali Yılmaz, Özcan'a çalışmalarında başarılar diledi. Yürüteceği Merkez Birliği Genel Başkanlığı görevinin hayırlı olmasını dileyen Vali Yılmaz, yeni görevinin, ekonomisinin büyük bir bölümü tarıma dayanan ve 200 bin başın üzerinde büyükbaş hayvan varlığına sahip ilimize de katkılar saylayacağına inandığını sözlerine ekledi.
Başkan Özcan bir süre görüşerek sohbet ettiği Vali Yılmaz'a ziyareti anısına anmalık takdiminde bulundu.
Özcan Burdur Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanlığını yürütürken, Merkez birliğinin 7. Olağan genel kurulunda Genel Başkanlığa aday olarak, 4 adayın yarıştığı seçimde Genel Başkanlığa seçilmişti.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın