CHP’nin delege seçimlerinde disiplin ve duyarlılık

Cumhuriyet Halk Partisi'nin ilde delege seçimleri yapılıyor. Son derece sakin, duyarlılık ve disiplin içinde yapılan seçimlerin sonuçları, CHP üyelerinin sağduyulu ve sezgili davranışlarla oy kullandıklarınıda gösteriyor.
Böylece CHP içinde bölünme parcalanma olduğu, birilerinin seçmenlere oy kullanma yönü gösterdikleri görüşlerini de çürütüyor.

CHP delegelerinin ortak görüşü "Ülkenin içinde bulunduğu koşullar, Cumhuriyet Halk Partisine, partinin merkez, il, ilçe yöneticilerine, üyelerine çok büyük sorumluluklar yüklüyor. 2019'da yada daha önce yapılacak seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisinin iktidara, alternatif olması için, parti içi birlik beraberliğin çok canlı bir biçimde, dışarıya yansıtılması gerekiyor.
Böyle hayati bir sorumluluk yüklenen CHP'nin, illerde yada genel merkezde basit ve küçük hesaplarla tartışmalara girme enerjisini buralara harcama gibi bir lüksü olamaz, olmamalı." doğrultusunda.
Atatürk Mahallesi'nde yapılan seçimlerde;
Kazım Aksöz 85, Eyüp Yılmaz 79, Ramazan Çetin 77, Yakup Yıldız 86, Enver Bağ 82, Uğur Serttaş 81, Dilek Koç 69, Osman Çoban 81, Ramazan Ulutaş, 73, Şule Erkalaycı 79, Ayfer Hıncal 85, İl Başkanı Barış Ayten 11, Milletvekili Mehmet Göker 9, Burhan Cahit Karakurt 7 oy. Bu sonuçlar delegenin takdirindedir.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın