Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber

MAKÜ

Mehmet Ersoy Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Anabilim Dalı son sınıf Öğrencileri bölümde mezuniyet konseri verdiler. Yardımcı Doçent Dr. Gökhan Özdemir'in organizasyonunda düzenlenen konseri, Bölüm başkanı Prof. Dr. Seval Köse ,öğretim üyeleri ve bölüm öğrencileri izlediler.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İstiklal Yerleşkesi'ne Lavanta ekimleri hızla devam ediyor.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ile Balıkesir Üniversitesi arasında Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi.
Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nden, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı eski Müsteşar Yardımcısı Dr. Ramazan Kadak’ın ziyaretine ilişkin açıklama yapıldı;
Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nden yapılan açıklamayla, Bilimsel ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezine yapılan ziyaret hakkında bilgi verildi;
Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
Burdur ekonomisinin gelişimi için girişimci yetiştirilmesinin önemini belirleyen Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ), bu konuda yaptığı çalışmaları ülke geneline de yayma adımları atıyor.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Burdur Eğitim Fakültesi'nin Resim ve Müzik Öğretmenliği dışındaki bölümleri, 2012-2013 eğitim yılında İstiklal Yerleşkesi'nde eğitim verecekler.
Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'ne 2012-2013 eğitim ve öğretim yılında 5812 öğrenci kayıt yaptıracak. Bu kayıtlarla, MAKÜ ortalama 18 Bin öğrenciye eğitim verecek.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Mustafa Saatcı, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı, yayınladığı mesajla kutladı;
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksekokulu'nda özel yetenek sınavları yapıldı. Gazi Atatürk Stadı'nda düzenlenen yetenek sınavlarına 101'i kız olmak üzere toplam 271 öğrenci katıldı.
Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
No Internet Connection