Ekonomi - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber

Ekonomi

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Ekim 2013'de başlayan bu üretim sezonunda doğal afetlerin hemen hepsini yaşayan çiftçinin, Haziran ayında da rahat yüzü görmediğini bildirdi.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Çiftçilerin ödemelerini hasat zamanı rahatça yapabilmesi için Tarım Kartı geliştiren Akbank, sektöre yeni destekler için köy yollarına düştü.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
GTHİ'de Katkı Kalıntı Analiz Eğitimi - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'nde Katkı Kalıntı Analiz Eğitimi düzenlendi;
Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
Basın kartı sahiplerine kargo indirimi - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Başbakanlık basın yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü ile Yurtiçi Kargo arasında imzalanan protokol doğrultusunda, basın kartı sahipleri yurt içi standart gönderimlerde; "taşıma, adres alım, adres teslim ve sigorta hizmetlerinden %30 indirimli" faydalanabilecekler.Söz konusu indirimden faydalanmak için, basın kartı sahiplerinin, kargo gönderimi esnasında fatura kesilmeden önce Yurtiçi Kargo şube veya acente…
Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
Burdur'da ocak ayında 139 konut satıldı - 5.0 out of 5 based on 1 vote
TÜİK Antalya Bölge Müdürlüğü'nün verilerine göre, 2014 yılı Ocak ayında Burdur'da 139 konut satıldı. TÜİK'in Konut Satış İstatistikleri açıklamasına göre, 2014 yılının Ocak ayında ülkemizde 87.639 konut, Antalya'da 5.105 konut, Isparta'da 315 konut ve Burdur'da 139 konut satıldığı belirtildi. Konuya ilişkin TÜİK Antalya Bölge Müdürlüğü'nden yayınlanan yazılı açıklama şöyle;
Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, süt ürünlerinde en fazla artışın ayran ve peynir üretiminde görüldüğünü bildirerek, "Süt ürünleri içinde ayran üretimi yüzde 10,16 artışla 560 bin tonu, peynir üretimi yüzde 6,39 artışla 600 bin tonu aştı" dedi.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
"Antalya'da öndeyiz" - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Soğuksu Çalışma Bürosu'nu ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, anketlere göre Bütünşehir ve Büyükşehir'de önde olduklarını söyledi.
Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
Bankalara 'Babacan' destek - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Rekabet Kurulu mevzu-atının, bankacılık sektörü düşünülerek hazırlanmış bir mevzuat olmadığına dikkat çekerek, "Ben Rekabet Kurulumuzun bankalara cezada adil ve ölçülü olacağına inanıyorum. İlgilendik ve arkadaşlar BDDK ile konuştu zaten" dedi.
Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
İhracat Şubat ayında yüzde 5.6 artışla 11.7 milyar dolar oldu. İlk iki aylık ihracat 23.2 milyar dolara çıktı.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Afganistan ülkedeki petrol, doğalgaz, altın gibi madenlerin Türk firmaları tarafından çıkarılmasını istiyor.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
No Internet Connection