Bölgemiz - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber

Bölgemiz

Anadolu gazetelerini temsilen Türkiye Gazeteciler Konfederasyon Başkanı Nuri Kolaylı Anadolu Basını'nın sorunlarını Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu'na ilettiBursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'nu Çankaya Köşkü'ndeki makamında ziyaret etti.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Yu Hongyang, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdurrahman Yılmaz'ı ziyaret etti. Başkan Vekili Yılmaz, Antalya'nın önemli bir turizm merkezi olduğunu belirterek, Çinli turistleri Antalya'ya davet etti.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Kariyer.net'in e-eğitim platformu Kariyer Akademi yayın hayatına başladı. Kariyer Akademi'de, üyeler eğitim masrafından tasarruf ederek, öğrenme zamanına kendileri karar veriyor. Sertifikası olan e-eğitimler, e-öğrencinin adresine başarı belgesi olarak gönderiliyor. Ayrıca, e-eğitim ile alınan sertifikalar, Kariyer.net özgeçmişine de eklenebiliyor.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Akdeniz'deki belediyelerin proje ekiplerine BAKA'nın verdiği eğitim programında; teorik eğitimin ardından katılımcıların hazırladıkları örnek projelerin analizi yapıldı.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Gölhisar Ak Parti Teşkilatı, ilk toplantısını İlçe Başkanı Abdullah Aksoy öncülüğünde, Gölhisar Belediye Başkanı Dr. Ramazan Canural ve belediye meclis üyelerinin katılımıyla parti binasında gerçekleştirdi.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Antalya'da ilk defa Eğitim Kongresi düzenlendi. 28-30 Kasım 2014 tarihlerinde Antalya'da düzenlenen "21. yüzyılda bir eğitim felsefesi oluşturma" ana tema üzerine kurulu 1. Eğitim Kongresi'ne, Burdur'u temsilen Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram ve Burdur Fatih Projesi eğitmenlerinden Hüseyin Aydın katıldı.Eğitim felsefesinin incelenmesi ve oluşturulması için düzenlenen 1. Eğitim Kongresi, 3…
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
2012 yılında Altınyayla'da meydana gelen yangının yaraları sarıldı. Altanyayla'da ikamet eden bir vatandaşın evi, elektrik kontağından çıkan kaçak nedeniyle yanmıştı. Altınyayla Kaymakamı Mehmet Ayhan tarafından atılan adımlar neticesiyle, Altınyayla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nca yapımına başlanan ev tamamlandı.
Ögeyi Oylayın
(2 oy)
Antalya Isparta Burdur Denizli Kaş Platformu (A Platformu) ve Hisarçandır köylüleri ortak bir açıklama yaparak, Antalya EXPO 2016'nın sembol bitkisi olan şakayıkların doğal yaşam alanı olan sedir (katran) ağaçlarının arasına mermer ocağı açılacak olmasına tepki gösterdiler;
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Antalya -Isparta-Burdur-Denizli-Kaş (A) Platformu Antalya-Hisarçandır Köylüleri ile ortaklaşa açıklama Olimpos Safranı'nın sayısının sadece 253 olduğuna, maden ocaklarının bu türü tehdit eden en önemli faktörlerin başında geldiğine dikkat çekerek, Bu durumun devam etmesi durumunda türün yakın bir gelecekte yok olacağını, Bu türün yok olmasına asla izin vermeyeceklerini duyurdular;
Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
Burdur ili Gölhisar Belediye Başkanı Dr. Ramazan Canural seçim döneminde vaat ettiği "Sizi Dinliyoruz" adlı kahvehane toplantılarının ilkini Armutlu Mahallesinde gerçekleştirdi.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
No Internet Connection