Burdur Belediyesi’nden Tefenni Belediyesi’ne hibe

Burdur Belediyesi Ekim ayı toplantısı Belediye Meclis Salonu'nda düzenlendi.

Burdur Belediyesi Ekim ayı Belediye Meclis toplantısında MHP'li Tefenni Belediyesine 2 Milyon değerindeki Sıcak Asfalt Plenti hibe edildi.
Burdur Belediyesi elinde bulunan 2 milyon değerindeki ihtiyaç fazlası asfalt plentini MHP'li Tefenni Belediyesine hediye etti.
4.Gündem maddesinde Burdur belediyesinin elinde bulunan ihtiyaç fazlası sıcak asfalt plentinin Tefenni Belediyesine verilmesine ilişkin karar oy birliği ile kabul edildi.
Konuyla ilgili Belediye Başkanı Ercengiz yaptığı açıklamada;
"Bu bir milli servettir. Hibe edeceğimiz asfalt plentinin ilimizin batı bölgesindeki Tefenni'nin ve çevre ilçe – beldelerimize hizmet edebileceğini düşündük. Burdur belediyelerinin tamamının elindeki makinelerı ile ortak bir parkur oluşturabilir. Kol kola girmemiz gereken dönemdeyiz. İş makinelerinde kaynaklar döviz olarak dışarıya gidiyor.
Asflat plentinin bakımları yapılarak bölgeye hizmet edecek.
Tefenni belediyemize hediye ettiğimiz asfalt plentinin Tefenni'den Dirmil'e kadar tüm belediyelerimize hizmet edeceğine inanıyorum." dedi. Böylece Belediye Meclisi'nin 4. gündem maddesi görüşülerek Tefenni Belediyesi'ne asfalt plenti armagan edildi.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection