Başkan Ercengiz’den konuklarına şehir turu

CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve Kırşehir Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i ziyaret etti.

 

Ziyarete ilişkin, Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette, Milletvekili İlhan ve Başkan Takan’ın, Burdur Belediyesi’nin çalışmaları hakkında Başkan Ercengiz’den bilgi aldığı, Başkan Ercengiz’in ziyaretin ardından CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve Kırşehir Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan ile birlikte şehir turu yaptırdığı açıklaması yapıldı;

 Başkan Ercengiz, CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve Kırşehir Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan ile birlikte Halk Plajı, BİMTAŞ Göl Tesisleri, Sultandere Hizmet Kampüsü, Cumhuriyet Yaşam Merkezi ile El Sanatları Merkezi’ni gezdi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Ercengiz, Burdur’a gerçek bir kent kimliği kazandırmak için çalıştıklarını ifade etti. Halk Plajı ziyaretinde her geçen gün çekilen Burdur Gölü’nün çığlığını duyurmak için çalıştıklarını belirten Başkan Ercengiz, Burdur Gölü’nde yaşanan çekilme hakkında da bilgi verdi. Yapılan ve devam eden çalışmaları çok beğendiğini ifade eden, Milletvekili İlhan ve Başkan Takan, Başkan Ercengiz’i ve belediye çalışanlarını tebrik etti. 

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Milletvekili Metin İlhan ve Kırşehir Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan’nın  ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek, anmalık takdim etti.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection