Başkan Ercengiz; Burdur’un sahnesi bütün sanatçılara açık! - 4.0 out of 5 based on 1 vote

Başkan Ercengiz; Burdur’un sahnesi bütün sanatçılara açık!

Burdur Belediyesi’nin Ramazan Etkinliğinde pop müzik sanatçısı Aslı Güngör şenlik alanında sahne aldı. Çok sayıda izleyicinin katıldığı konserde Sanatçı Aslı Güngör, unutulmaz eserlerinden oluşan bir repertuar seslendirdi.

Konserde konuşan Başkan Ercengiz, “Öncelikle ramazan ayının 1. haftasını geride bıraktık. Hepinizin ramazan ayını kutlamak istiyorum. 5 yıl önce sizlere söz vermiştik. Bu sözümüzü tutmaya çalışıyoruz. Burdur her şeyin en iyisine layık dedi.

“Onların istemediği ne kadar sanatçı var ise buyursunlar gelsinler”

 Başkan Ercengiz “Bazı Belediye Başkanı arkadaşlarımız bazı sanatçıların gelmesini istememeye başlamışlar. Onların istemediği ne kadar sanatçı var ise buyursunlar gelsinler Burdur’un sahnesi bütün sanatçılara açıktır. Bizi bir arada tutan birçok değer var. Yalnızca siyaset için bir araya gelip siyasetten ötürü de birbirimizden ayrılamayız. Spor da lazım, Sanatta lazım, Kültürde lazım, Sevgi lazım kısacası “Herşey çok güzel olacak” diyorum. Hepinize katıldığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Sanatçı Aslı Güngör’e verdiği konserden dolayı teşekkür eden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Erengiz, etkinliğin anısına sanatçıya plaket ve çiçek verdi. 

Konser, Sanatçı Aslı Güngör ve izleyicilerin hep bir ağızdan söylediği İzmir Marşı ile son buldu. 

Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)

Yorum yapın

No Internet Connection