Başkan Ercengiz; Halkımızın huzuru ve refahı için uğraşacağız

31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Millet İttifakı’ndan Burdur Belediye Başkanı seçilen Ali Orkun Ercengiz’i ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulunduk.

Burdur Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Süleyman Sırrı Taraşlı ve gazete çalışanları olarak Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i makamında ziyaret ettik. Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Süleyman Sırrı Taraşlı, Burdur Gazetesi’nin 1954 yılından beri ilimize hizmet ettiğine dikkat çekerek Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyaret sırasında değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz;

“Bir 5 yılı geride bıraktık. Görev süremiz boyunca ilimize en iyi hizmeti vermek için çaba gösterdik. Burdur halkının takdiriyle 31 Mart yerel seçimlerinde tekrar belediye başkanı seçildik. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde de halkımızın huzuru ve refahı için uğraşacağız. 

Belediyenin omurga hizmetlerinden olan Fen İşleri, Park ve Bahçeler, yol asfalt çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Şirinevlere sözünü verdiğimiz spor salonunu yapacağız.” dedi.  

Yapılan ziyarette Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ise ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek Burdur Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Süleyman Sırrı Taraşlı ve çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection