“Yeniler Kulübü”nden lösemili çocuklara destek

Yeniler kulübü öğrenci topluluğu lösemili çocukları unutmadı.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi “Yeniler Kulübü biz üniversitenin öğrenci topluluklarından Yeniler kulübü’nden yapılan açıklama ile Losemili çocuklar haftasına dikkat çekmek icin düzenlenen futbol turnuvasında farkındalık oluşturmak icin sahaya tüm takımların maske takarak çıktığı duyuruldu;

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Yeniler Kulübü Öğrenci Topluluğu Lösemili çocuklar haftası kapsamında LÖSEV’ in başlattığı “MASKENİ TAK FARKINDALIK YARAT” kampanyasına  duyarsız kalmadı. Düzenledikleri futbol turnuvasının 3. Eleme maçında  Oyuncular sahaya maskelerini takarak çıktılar. Yeniler Kulübü Öğrenci Topluluğu başkanı Ahmet Muhammet Bayır seremoni sonrası yapmış olduğu açıklamada ‘ MAKÜ Öğrencileri olarak LÖSEV’in yapmış olduğu kampanyaya destek olarak farkındalığa ortak olmaktan çok mutlu olduklarını ve Üniversite öğrencilerinin bu konuda ne kadar hassas olduğunun altını çizdi.’

TÜGVA Yeniler Kulübü öğrenci topluluğu olarak organize ettiğimiz “Yeniler Kulübü Futbol Turnuvası” nı değerli destekleriniz le birlikte Burdur halkına duyurduk.

Müteşekkiriz. 

Bu  desteğiniz bizlere güç kattı, değer kattı. 

Üniversite öğrencileri olarak Lösemili çocuklar haftasına dikkat çekmek adına düzenlemiş olduğumuz futbol turnuvasında farkındalık oluşturmak icin sahaya tüm takım oyuncuları ile maske takarak çıktık. 

Bu etkinliğin tüm öğrenciler ve Burdur halkında farkındalık oluşturacağına inanıyor, desteklerinizin devamını diliyoruz.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın