Vali Şıldak’tan öğrencilere; Bol bol kitap okuyun

Mesaisine okul ziyaretiyle başlayan Vali Şıldak’ın, USO İlkokuluna gerçekleştirdiği ziyaretinde, başta sınıflar olmak üzere, okul ve bahçesini gezerek incelemelerde bulunmasına ilişkin açıklama yapıldı;

Okul Müdürü Hasan İnan’dan okulun durumuyla ilgili bilgiler alan Vali Şıldak, yeni eğitim öğretim dönemiyle ilgili herhangi bir sıkıntı ve talepleri olup olmadığını sordu.

Sınıflarda öğrencilerle bir araya gelen Vali Hasan Şıldak, öğrencilerle ilgili öğretmenlerinden bilgi aldı. Dersleri iyi dinlemelerini ve bol bol kitap okumalarını isteyen Vali Şıldak, okulda gördükleri derslerin eve gittikleri zaman tekrar etmelerinin önemli olduğunu vurguladı. Anasınıfını ziyaret ederek minik öğrencilerle de bir araya gelen Vali Şıldak  oyuncak oynayan, etkinlik yapan öğrencilere eşlik etti.

Vali Hasan Şıldak, okuldan ayrılmadan Öğretmenlerle bir süre görüştü. Öğretmenlerden beklentilerini dile getiren Vali Şıldak, 2018 – 2019 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek, başarılı bir yıl geçirmeleri temennisinde bulundu.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection