Vali Hasan Şıldak'tan Esnaf Odaları Birliği'ne ziyaret

Vali Hasan Şıldak, kurum ziyaretleri kapsamında İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü ve Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne ziyaretlerde bulundu.

Kamu kurumları ve başta meslek odaları olmak üzere ziyaretlerine devam eden Vali Hasan Şıldak’ın, bir dizi ziyaretlerde bulunduğu açıklandı; 

Bahçelievler Mahallesi Yunus Emre Caddesinde hizmet veren İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü’nü ziyaretinde İl Müdürü İsmail Türe tarafından karşılanan Vali Hasan Şıldak, ziyaretinde Türe’den kurumun çalışmalarıyla ilgili brifing aldı.

Ziyareti sırasında birimleri gezerek görevleri başındaki personelle de bir araya gelen Vali Şıldak , bir süre görüştüğü personele çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Şıldak  ziyaretlerine Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile devam etti. Oda Başkanı Metin Sipahi ile bir süre makamında görüşen Vali Şıldak , oda tarafından verilen hizmetler ve yürütülen çalışmalar hakkında Sipahi’den bilgi aldı.

Başkan Sipahi nazik ziyareti dolayısıyla Vali Hasan Şıldak’a teşekkür ederek, ziyareti anısına anmalık takdiminde bulundu.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection