Ali ve Sevgi çiftine muhteşem düğün

Genç işadamı Ali Sağlam ile Sevgi Bulut, harika bir organizasyonla dünya evine girdiler. Sürprizlerle süsledikleri düğüne, Burdur’dan pek çok tanınmış misafir de katıldı.

Burdur’un tanınmış işadamlarından Ali Sağlam ile Sevgi Bulut, 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü muhteşem bir düğünle evlendiler. Hacer ile Veli Sağlam’ın oğulları Ali ile Selma ile Ali Bulut’un kızları Sevgi, Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonu’nda dünya evine girdiler. Burdur’un tanınmış simalarının da katılımıyla gerçekleşen düğünde, genç çift konukları organize ettikleri pek çok sürprizle şaşırttı.

Muhteşem Düğün, Muhteşem Giriş

Sağlam ve Bulut ailelerin misafirleriyle tek tek ilgilendiği düğünde, Ali ve Sevgi çifti muhteşem bir giriş yaparak ayakta alkışlandılar. Güzel bir yabancı müzik eşliğinde slow hareketlerle dans ederek, misafirlerini, akrabalarını ve sevdiklerini selamlayan gençler, ayakta alkışlandı. Pistin ortasına kadar ayrı ayrı birbirinden güzel figürler sergileyen genç çift, misafirlerin yanlarına kadar giderek, onlarla birlikte dans etti.

Kardeşler şahit oldu

Danslarını tamamlayan Ali ve Sevgi çifti, daha sonra nikah töreni için hazırlanan kürsüye geçtiler. Kardeşlerini nikah şahidi seçen genç çift, sorulan sorulara “Evet” cevabını vererek dünya evine girmiş oldular. Ali Sağlam’ın kardeşi Gamze Taraşlı ile Sevgi Sağlam’ın kardeşi Fatihcan Bulut’un da birlikteliğe şahit olmasının ardından, genç çift evli olarak ilk danslarını yapmak üzere piste geldi.

“Baba” Filminin şarkısıyla ilk dans

Orijinal adı “The Godfather” olan “Baba” filminin klasikleşmiş müziğini, canlı olarak Keman ve Gitar eşliğinde çalınmasıyla ilk danslarını gerçekleştiren Ali ve Sevgi çifti, sık sık davetliler tarafından alkışlandı. Uzun süre birbirinden güzel figürlerle, keman ve gitarın uyumuyla dans eden çift, daha sonra müzisyenin davetlileri de piste çağırmasıyla birlikte başka bir parçada sevdikleriyle birlikte dans ettiler.

Yavaş parçaların ardından oyun havaları ve hızlı müziklerin çalınmasıyla birlikte, çok sayıda konuk yeni çiftle oynamak için birbirleriyle yarıştılar. Sahnede birçok daireler oluşturan konuklar, genç çiftle oynayabilmek, onlara mutluluklar dilebilmek için uzun süre beklediler. Aileler, akrabalar, arkadaşlar ve misafirlerle saatlerce pistten inmeyen genç çift, daha sonra pasta merasimi anonsuyla sahnenin önüne geldiler. Kestikleri pastaları birbirlerine ikram eden yeni çift, daha sonra takı merasimine geçtiler.

Abi-Kardeş’ten halkoyunu şöleni

Uzun dakikaların geçmesinin ardından biten takı merasimiyle birlikte, müzisyen tarafından anonsla Ali Sağlam ve Gamze Taraşlı’nın sürpriz bir halk oyunu gösterisi yapacakları duyuruldu. Ali Sağlam pistte kardeşini beklerken, Gamze Taraşlı salonun kapısından Ege Yöresi erkek kıyafetleriyle gelerek misafırlerin meraklı bakışları eşliğinde genç damadın yanına geldi. Yörük Ali Zeybeği oynayan iki kardeş, dakikalar boyunca ayakta alkışlandı, pek çok davetli bu güzel oyunu cep telefonlarına kaydetti. Bir çok davetlinin de iki kardeşin oyunları esnasında kafarından para çevirmesiyle güzel bir görüntü oluştu. Geç saatlere kadar süren düğünün ardından, gelen misafirler genç çiftle fotoğraf çektirdiler.

Genç çifte tebrikler

Gazetemiz imtiyaz sahibi Adnan Taraşlı ve eşi Nevin Taraşlı’nın da katıldığı düğünde dünya evine giren Ali ve Sevgi Sağlam çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

(Süleyman Taraşlı)

 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın