Vali Yılmaz, Birlik Vakfı’nın Programına Katıldı

Vali Şerif Yılmaz Birlik Vakfı Burdur Şubesinin düzenlediği İlim İrfan sohbetlerine katıldı.

Birlik Vakfı Burdur Şube Başkanı Sebahattin Akkaya ve yönetiminin her hafta rutin olarak düzenledikleri birlik sohbetlerinin bu haftaki onur konuğu Vali Şerif Yılmaz olurken, programa Milletvekili Bayram Özçelik, Milletvekili Reşat Petek, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Kılıç, İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer bağcı, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, birlik vakfı üyelerinin katıldığı açıklandı;

Başkan Akkaya başta Vali Yılmaz olmak üzere katılan herkese teşekkür etti.

Güncel konuların yanı sıra Burdur tarihinin görüşüldüğü Birlik Vakfı buluşması samimi bir ortamda gerçekleşti. Fırsat buldukça sivil toplum kuruluşlarının düzenledikleri çeşitli etkinliklere, konferanslara, buluşmalara katılmaya çalışan Vali Yılmaz, hafta sonunda katıldığı programda birlik vakfının gönül dostlarıyla bir araya geldi.

Bu tarz programların birlik beraberliğin pekişmesi, fikir alışverişinde bulunulması, değerlerimizin yaşatılması adına önemli olduğunu ifade eden Vali Yılmaz, Birlik Vakfı Başkanı Akkaya’ya düzenledikleri programlar için teşekkür etti.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın