Ak Parti İl Başkanı Mengi’den; yangın mağdurlarına destek sözü

AK Parti’den  İl Başkanı Volkan Mengi’nin  Necatibey Mahallesinde çıkan yangın yerine ulaşarak, mağdur ailelerin yanında olduğu açıklaması yapıldı; 

Müstakil bir evde çıkan ve yakınındaki 3 eve daha sıçrayan, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen yangın hasara neden oldu. 

Yangının çıkmasının ardından olay yerine giden AK İl Başkanı Volkan Mengi,  ekiplerle görüşerek bilgi aldı. Söndürme çalışmalarını izledi. Yangının sıçradığı evlerden birinin sahibi olan Osman Kıraç ve Murat Kıraç’a geçmiş olsun dileklerini sundu. Başkan Mengi yangına dair yaptığı değerlendirmede, “Manastır mahallesinde vatandaşlarımızın evinde çıkan yangın sonucu bir evimiz kullanılamaz hale geldi, çok üzüldük, Osman Kıraç kardeşimizin evi şu anda oturulacak vaziyette değil, o nedenle Osman Kıraç ve yangınzede kardeşimize yardım edeceğiz, zor günlerinde yanlarında olacağız. Rabbim milletimizi felaketlerden, afetlerden korusun. Can kaybı ve yaralanma durumu yaşanmaması bizi daha çok mutlu etti fakat tabi ki vatandaşlarımız evlerini kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor.  Ailelerimiz üzülmesin, devletimiz onların zor günlerinde yanında olacaktır. Geçmiş olsun” dedi.

 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın